Chceli by ste v živote zažiť niečo nové, čo ste doteraz nezažili? Vaše telo vám dokáže ponúknuť mnoho zážitkov, keď viete ako na to.
Všetci sa zrejme zhodneme na tom, že masáže sú naozaj veľmi príjemné veci. Samozrejme, len ak máte dobrého maséra, inak sa z masáže môže stať skutočné utrpenie. Keď už hovoríme o veľmi príjemných veciach, jednou z nich sú určite aj rôzne hry s ľudským telom, ktoré prinášajú vzrušenie. Veď to poznáte. Veľmi dávno nejakého inteligentného človeka napadlo, že by mohlo byť veľmi zaujímavé spojiť dve tak dobré veci ako masáž a erotické hry s telom do jedného. A tak vznikla Tantra senzuálna masáž bratislava.

model-1210198_1920

Trochu histórie…
Z jedného pohľadu sa tantrická masáž objavila vo svete ako ponúkaná služba celkom nedávno, k nám sa dostala samozrejme ešte neskôr, takže u nás je to stále relatívne novinka. Jej skutočné korene však siahajú do ďalekých dôb rokov pred Kristom. Ľudia v tejto dobe uctievali množstvo rôznych bohov a jedným z hlavných bola bohyňa lásky a plodnosti. V každom väčšom meste existoval Chrám bohyne lásky, v ktorom poskytovali svoje služby ženy, ktoré sa nazývali posvätné prostitútky. Asi si viete predstaviť že s týmito ženami zažívali návštevníci chrámu trošku príjemnejšie veci ako počúvanie monológu čítaného z 400 stranovej knihy… Išlo o sexuálne obrady a rituály. A tak nejako vznikla dnešná Tantra masáž. Teraz rýchlo preč z historického okienka a poďme sa na tantra masáže pozrieť zblízka.

služby soukromé

Čo sú to tantra masáže?
Možno si vravíte, že celkom sprostá otázka, avšak čudovali by ste sa, koľko ľudí má nie veľmi reálnu predstavu o tom, ako taká tantra masáž vyzerá. Základom je jedna skutočnosť – tantra masáže nie sú erotické služby. Teda možno sú, ale nie tak, ako si to predstavujete. Totiž väčšina z nás si pod týmto pojmom prestaví typický výjav z lacného péčka, teda že obyčajná tantra masáž sa v priebehu piatich minút zvrhne na neviazaný sex. Poďme však z pornografickej reality do tej skutočnej. Tantra masáže sú založené na vnímaní, pochopení a využití ľudskej sexuality a sexuálnej energie. Jej prioritným výsledkom nemá byť dosiahnutie vrcholu, ale skúmanie, ovládanie a nasmerovanie sexuálnej energie v človeku. Jej súčasťou nie je iba masáž intímnych partií, masér alebo masérka venuje pozornosť celému telu a rozprestiera doň sexuálnu energiu.
Mám to skúsiť?
Pokiaľ chcete objaviť skryté zákutia sexuality, ktoré ste doteraz nemali možnosť pocítiť, rozhodne áno. Spoznávať vlastné telo by malo byť jedným zo základných cieľov človeka a tantra masáže vám v tom nepochybne pomôžu. Takéto poznanie bude mať potom výrazný vplyv na váš sexuálny život, naučíte sa nové „triky“ a možnosti, prípadne odstránite nejaké sexuálne problémy. Teda nejde len o zážitok, ale aj prakticky zmýšľajúci človek si v tantra masážach nájde svoje. A predsa len, ide len o masáž, nič viac. Aj keď sa vám to môže javiť ako jasná erotická služba, tantra maséri erotické služby neponúkajú, sú to jednoducho iba tantra maséri. Tak nečakajte a začnite spoznávať svoje telo už dnes, poznanie je predsa jedna zo základných ľudských potrieb.