Luxusné spoločníčky sú dievčatá alebo ženy, ktoré určite nemajú výčitky svedomia. Nie sú to prostitútky, ale hovoria si spoločníčky. Pohybujú sa len pri bohatých. Môžu im poskytnúť aj svoje sexuálne služby za peniaze, avšak skorej ich uvidíte ako partnerky na rôznych spoločenských udalostiach. Vychutnávajú si luxus okolo nich a popíjajú šampanské s jahodami. Chcú sa vynímať na titulných stránkach časopisov. Veľký pozor si dávajú známi muži.

luxusná spoločníčka

 

Ak zájdete do niektorého obchodu, nemôžete ich prehliadnuť. Opálené z každodennej návštevy solária, so značkovou kabelkou cez plece a v ruke s telefónom, do ktorého hodiny chrlia cez napichané pery, či s poriadne veľkými umelými prsiami. Samozrejme by si na to všetko sami nezarobili. Ako však je možné žiť v takom luxuse? Robia bohatým pánom spoločníčky a za túto službu im veľmi luxusne samozrejme aj zaplatia. Denne chodia do fitnes centier, aby si udržiavali svoju postavu. Veľa týchto žien sa popri svojej práce s negatívami ani len nestretla. Väčšinou totiž radia s inteligentnými, pozornými a rozhľadenými mužmi. Je to vraj ako sen. Zarábajú, cestujú, užívajú si mladosť a ešte k tomu majú všetko to, po čom túžia. Za dve hodiny svojho času si môžu zarobiť aj osemsto eur.

Okrem základnej údržby pozostávajúcej z kvarteta solária, nechtov, mihalníc, fitnes centier, pravidelne navštevujú aj plastických chirurgov. Dajú si urobiť nos, prsia a samozrejme pery. Mnohé z nich chodia aj na botox.

 

spoločníčka

 

Ako sa však bohatí muži dostanú k takejto službe spoločníčky? V dnešnej dobe to je veľmi jednoduché. Pomocou internetu. Existuje veľmi veľa internetových stránok napríklad erotické služby https://www.privatportal.sk/, ktoré ponúkajú takéto služby. Avšak sú prísne strážené a blokované na IP adresy. Záujemca si musí zaplatiť členstvo, čo pre bohatých je len veľmi malý zlomok ceny z ich majetku. Ak dostane kód, môže s dievčatami voľne komunikovať. Samozrejme dievčatá nevystupujú pod svojimi skutočnými menami.

Samozrejme sa tieto ženy, chcú dostať do televízie a byť slávne. Je to vhodné na začatie práce napríklad moderátorky, speváčky, herečky, či rosničky. Spoločníčky si môžu raz dva kúpiť svoj byt, nové auto alebo veľmi často dostávajú od klientov darčeky. Hovoria, že tie peniaze si zaslúžia. Nie je  to taká ľahká práca, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Musia sledovať módne trendy. Dôležité je pre nich udržanie sa v kondícií a mať dobrú postavu, dosť často musia aj diétovať. Takéto dievčatá sú samozrejme aj trošku preškolené. Musia prejsť hodinami tanca, osvojiť si sexuálne techniky, všeobecný bontón, ale aj musia ovládať verbálnu erotiku. Každý klient je iný. Niekomu sa páčia modelingové typy, niekomu okázalé, iní majú chuť na ženu, ktorej zovňajšok sa približuje k obrazu vysnívanej partnerky.

Mnoho spoločníčok sa čuduje, prečo to vôbec títo bohatí muži potrebujú.

Ak nechcete zarábať ako spoločníčka pre bohatých, skúste sa pozrieť po inej práci. Nechcete raz vášmu dieťaťu hovoriť, že ste sa živili aj takýmto spôsobom. Nechceli by ste, aby vaše deti chodili po sex priváty.