Tieto každodenné otázky, ako napríklad „Vyzerám dobre?“, či: „ Čo môžem urobiť lepšie, aby som vyzeral aspoň trochu pekne?“ si kladieme dennodenne. Každý človek, keď sa ráno zobudí, musí sa najprv poriadne osprchovať, upraviť si vlasy, umyť si tvár, umyť si zuby a obliecť sa primerane, keď ide do práce. Nechce vyzerať neprimerane svojmu zamestnaniu.
 Ženy sa chystajú oveľa dlhšie. Potrebujú si na tvár dať make-up, aby zakryli vrásky, iné pupáky, alebo aby len vyzerali mladšie. Potom si nanesú na oči očné tiene, očné linky, či maskary na mihalnice, aby tým pôsobili „štýlovo“. Niekedy je to až neprimerané, ba až prehnané. Podľa mňa, žena je krásna, keď vyniká na nej jej prirodzená krása. Avšak nie všetci si to myslíme.ranná sprcha
Ženy sa chcú podobať na modelky alebo na celebrity v časopisoch. Prečo je to tak? Myslíme si, že krásu docielime výrazným make-upom alebo líčením. Ešte, keď k tomu pridáme oblečenie ako vystrihnuté z časopisu, nie sa čomu čudovať. Potom by sme si ani nemali kupovať módne časopisy. Chcete aj vy sa podobať napríklad slávnym herečkám, ktoré sú sledované paparazmi na každom kroku, ešte aj keď si idú kúpiť mlieko do obchodu? Veru určite nie. Nechceli by ste byť v ich koži. Avšak aspoň sa chceme podobať im, keď sú pekne upravené vo filmoch. Filmy nás veľmi ovplyvňujú.kozmetika pre ženy
A čo takí muži? Trend u mužov určite ovplyvňujú známi pekní herci. Sú vždy upravení a nastylovaní ako z fotografie. Avšak v bežnom živote isto trávia čas aj v teplákovej súprave. Preto, chlapi, nezabúdajte na to, že ženám sa nepáčia len nastylovaní a pekne upravení muži, ale ide im hlavne o to, aby boli milujúci manželia a skvelí otcovia pre naše malé ratolesti.
Určite sa mužom budete páčiť, taká aká ste. To znamená prirodzená. Hlavne, aby ste mali vždy dobrú náladu, boli usmiata a nehnevala sa na mužov.